TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!"

WYSZUKAJ
IMPREZY
od
do
Aktualizacja bazy: 04-18 15:38    Liczba imprez: 368
News
AKTUALNOŚCI

Przeglądarka zdjęć

2015-08-03
W sekcji HOTELE i ON-LINE EXPO zainstalowano przeglądarkę zdjęć i obrazów. Od teraz istnieje możliwość prezentacji w galerii 5 zdjęć ilustrujących działalność wystawcy lub hotelu.

Nowy layout strony

2015-03-02
Wykonano nową grafikę strony ułatwiająca korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych.

Wersja BETA nowego wizerunku witryny targi.com

2008-10-21
Rozpoczęto testowanie nowej funkcjonalności wyszukiwarki na stronie targi.com. Nowa wersja wyszukiwarki powinna być bardziej przyjazna dla użytkownika i skracać czas oczekiwania na rezultat. Zmieniono również grafikę wyświetlanych stron i usunięto błędy, które występowały w poprzedniej wersji.

Płatności kartą

2006-11-02
Od 02 listopada 2006 roku wprowadziliśmy możliwość płacenia kartą za kod dostępu do danych serwisu. W naszym imieniu obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma Payback sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę. Zasady pozyskania kodu dostępu przedstawione są tutaj.

Usługa SMS Premium Rate

2005-05-15

Od 16 maja 2005 roku udostępniamy użytkownikom naszego serwisu dane o imprezach niesponsorowane przez organizatorów targów (niebieska lupka) przy pomocy kodów aktywowanych poprzez SMS.

Od tej pory użytkownicy serwisu mają możliwość uzyskania pełnej informacji o interesujących ich imprezach targowych oraz ich organizatorach niezależnie od tego czy organizatorzy sponsorują zamieszczenie informacji na łamach naszego serwisu.

Zasady pozyskania kodu dostępu przedstawione są tutaj.

TARGI.COM w sieci reklamowej organizowanej przez IDMnet

2004-07-26
Została zawarta umowa z IDMnet Sp. z o.o. z Warszawy na udostępnienie na zasadadzie wyłączności powierzchni reklamowych stron serwisu "Targi i Wystawy w Polsce!". Internetowy Dom Mediowy net Sp. z o.o. włączył nasz serwis do swojej sieci dla przeprowadzania kampanii reklamowych.

Nowy system bannerowy!

2003-12-14
Uruchomiliśmy nowy system bannerowy w naszym portalu. Daje dużą elastyczność w wybieraniu miejsca zamieszczania bannerów i innego typu reklam graficznych.
Obsługiwane formaty to: *.gif, *.jpg, Flash i reklamy tekstowe.
Możliwe jest również zamieszczanie bannerów z repozytoriów zewnętrznych.
Każda kampania reklamowa daje możliwość utworzenia raportu statystyk.

Opis możliwości reklamy w portalu Targi.com zanjdziesz tutaj.

Uruchomiona wersja anglojęzyczna serwisu

2003-07-15
Wersja anglojęzyczna została oddana do użytku naszych gości.
Widoczne są w niej dane imprez tych organizatorów targów, którzy nawiązali z nami stałą współpracę.
Aktualnie oglądalność serwisu przez użytkowników internetu z domen innych niż .pl wynosi w przybliżeniu 25%.

Wersje angielską możesz obejrzeć tutaj.

Dodatkowa funkcjonalność w panelu administracyjnym

2003-05-30
W części administracyjnej przeznaczonej dla organizatorów targów do modyfikowania danych imprez w trybie on-line, dodaliśmy dodatkową funkcjonalność. Od tej pory oprócz danych imprez, można modyfikować również dane organizatora w wersji polskiej i anglojęzycznej.
Ponadto zamieściliśmy w menu odnośnik do cennika obowiązującego organizatorów imprez. Zgodnie z brzmieniem umowy jest on podstawą do wystawianych faktur.

Wszystkie te zmiany dotyczą części chronionej hasłem, przeznaczonej dla organizatorów imprez targowych będących Klientami naszego portalu.
Z zasadami dotyczącymi takiej współpracy można zapoznać się tutaj.

Wersja beta części anglojęzycznej już dostępna!

2003-05-20
Uruchomiliśmy wersję testową anglojęzycznej części witryny Targi.com. Mamy nadzieję, że jest już wolna od błędów. W tej części dane będą prezentowane wyłącznie na zasadach komercyjnych.
Szczegóły na stronach opisujących formy współpracy, dostępnych w sekcji Info...

Nowy wizerunek witryny Targi.com

2003-03-10
Mamy przyjemność zaprezentować nowy wizerunek naszego portalu. Oprócz zmienionej szaty graficznej zmieniliśmy całkowicie technologię na bardziej nowoczesną, dzięki czemu mogliśmy znacznie wzbogacić funkcjonalność serwisu. Dodaliśmy nowy mechanizm wyszukiwania, nowe sekcje i powiązania pomiędzy nimi.
Dla organizatorów imprez ciekawym rozwiązaniem jest możliwość modyfikacji danych imprez bezpośrednio na bazie - "on-line".

Zapraszamy do przetestowania serwisu i będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i sugestie na jego temat.
WYSZUKIWARKA  |   ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone.