TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

WYSZUKAJ
IMPREZY
Aktualizacja bazy: 06-24 13:22    Liczba imprez w serwisie: 411
aktualności
AKTUALNOŚCI
WIATR I WODA 2019 - Targi Sportów Wodnych i Festiwal Żeglarski odbędą się w lipcu...
2019-06-24
Festiwal Wnętrz 2019 - Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz odwołany...
2019-06-06
Odpal emocje na Moto Show w Krakowie...
2019-05-17
MÓJ DOM, MOJE OTOCZENIE 2019 - Targi Budowlane w Rybniku nie odbędą się...
2019-04-02
Zmiana nazwy targów. Od tego roku NWZH, a nie KWZH!!!
2019-04-01
MP Power Awards® dla Targów w Krakowie
2019-03-28
ICT Live 2019 odwołane..
2019-03-25
Targi INNOFORM® - cała branża w jednym miejscu
2019-02-28
News
NEWS

Targi branżowych specjalistów - FASTENER POLAND®

2018-10-15


Stałe zapotrzebowanie na samochody, samoloty i wszelkiego rodzaju maszyny przemysłowe sprawia, że globalny rynek elementów złącznych (według Research and Markets) do końca 2025 roku zarobi spektakularną kwotę 134,20 bilionów dolarów! Spory kawałek tego finansowego tortu przypadnie Polsce – obecnie piątej gospodarce w Europie, produkującej kołki, nity, wkręty czy śruby. W ślad za rozwojem branży elementów złącznych podążają Targi FASTENER POLAND® – kluczowe forum wymiany doświadczeń, poznania nowości, a także budowania efektywnych relacji handlowych pomiędzy firmami z całego świata.

Targi dwa razy większe

Przed nami 2. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®. Ich debiutancka edycja zakończyła się ogromnym sukcesem. Nikt już o tym jednak nie pamięta, bowiem wszystko wskazuje na to, że tegoroczne targi będą jeszcze większe! Powierzchnia targowa „urosła” w stosunku do ubiegłego roku o 93%! W połowie października w EXPO Kraków ofertę zaprezentuje 189 firm z Belgii, Chin, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Indii, Korei Południowej, Niemiec, Polski, Tajwanu, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Targi branżowych specjalistów

W tym roku głównymi obszarami tematycznymi będą łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, systemy montażu i instalacji, technologia produkcji łączników oraz urządzenia do magazynowania i dystrybucji. Targom towarzyszyć będzie II Kongres Elementów Złącznych „Nowoczesne technologie na międzynarodowym rynku elementów złącznych”. W jego trakcie dr Marek Łangalis – redaktor naczelny półrocznika FASTENER - przedstawi aktualną sytuację na międzynarodowym rynku elementów złącznych. Pośród panelistów znajdą się również między innymi: firma Fischer z prezentacją „Śruba ULTRACUT FBS II jako przykład innowacji Fischer dla wielu branż” czy firma Nord-Lock z wystąpieniem „Oszczędności z firmie -optymalizacja połączeń śrubowych Grupy Nord-Lock”. Szczegółowy program kongresu dostępny jest na stronie www.kongres.elamed.pl.

– Polski rynek elementów złącznych wciąż bardzo dynamicznie się rozwija, prawie w dwucyfrowym tempie. A jednocześnie napotyka na bariery wzrostu w postaci braku pracowników. I tu bardzo pomocne mogą być targi – to świetna okazja do znalezienia pracownika bądź podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Wszak w jednym miejscu spotyka się niemal cała branża – mówi Marek Łangalis, członek Rady Programowej Targów FASTENER POLAND®

Rozwój nieunikniony

Coraz większe zapotrzebowanie na elementy złączne zgłasza przemysł. To skutek m.in. coraz większej automatyzacji, przekładającej się na wydajność pracy. A w ślad za nią rośnie zapotrzebowanie na łączniki, umożliwiające automatyczny proces łączenia.
– Zeszłoroczna edycja pokazała, że potencjał na imprezę branży elementów złącznych w Europie Środkowej jest bardzo duży. Bardzo dużo Zwiedzających wybiera się do nas z zagranicy – na dzień przed targami to 1/3 spośród wszystkich zarejestrowanych gości – mówi Grażyna Grabowska, Prezes Zarządu Targów w Krakowie.

Równocześnie z Targami FASTENER POLAND® zostanie zorganizowany 8. Salon Kooperacji Przemysłowej, wydarzenie poświęcone podwykonawstwu oraz współpracy przemysłowej. Na branżowych profesjonalistów czeka pula bezpłatnych biletów wstępu. Aby je otrzymać, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie www.fastenerpoland.pl
ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Layout strony: Intellio designers.