TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

Aktualizacja bazy: 03-25 10:33    Liczba imprez: 392
aktualności
AKTUALNOŚCI
Prosimy o potwierdzenie na stronie organizatora..
2020-03-12
EXPO ŁÓDŹ - odwołuje imprezy
2020-03-11
News
NEWS

XXIV TARGI PRACY NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

2020-02-24

W dniach 18 – 19 marca br. Politechnikę Poznańską odwiedzą przedstawiciele ponad 120 firm. Przez dwa dni studenci i absolwenci poznańskiej uczelni technicznej będą mieli okazję porozmawiać z pracodawcami na temat: staży, praktyk czy przyszłej pracy. Otrzymają informację dotyczącą wymaganych kwalifikacji czy umiejętności jakie powinni posiadać na swoim wymarzonym stanowisku pracy.

Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej odbywają się co roku od 1996 r. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród wystawców i przedstawicieli firm, ale także wśród studentów i absolwentów. Pomagają w znalezieniu najlepszej oferty stażowej, umożliwiając w ten sposób podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

W tym roku podczas XXIV Targów Pracy na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej gościć będzie ponad 120 firm z różnych branż m. in. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG oraz wielu innych. Dla zapoznania się z pełną ofertą Wystawców zapraszamy do odwiedzenia Targów 18 i 19 marca. Każdy odwiedzający na pewno znajdzie firmę z branży, która go interesuje. Jak co roku firmy prześcigają się w pomysłach, by ich stoiska były atrakcyjne dla odwiedzających.

Udział w Targach to okazja do zdobycia nowych kontaktów, które mogą być przydatne podczas poszukiwania obowiązkowych dla każdego studenta praktyk. Oczywiście wstęp na Targi w oba dni jest bezpłatny.

Zdecydowanie jest to wydarzenie, o którym będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu, dlatego nie może Was tam zabraknąć. Wymarzone staże, praca czekają właśnie na Was. Koniecznie zabierzcie swoje CV i porozmawiajcie ze swoim przyszłym pracodawcą.

Organizatorem Targów jest Centrum Praktyk i Karier Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskiej. Do zobaczenia 18 i 19 marca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.
Wszystkie dodatkowe informację znaleźć można na funpag’u CPiK: https://www.facebook.com/centrumpraktykikarier/
oraz na stronie internetowej: http://targipracy.put.poznan.pl/

XXIV Targi Pracy
Politechniki Poznańskiej
Centrum Wykładowe PP
ul. Piotrowo 2
13-14.03.2018
godz. 9.00-15.00

ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Layout strony: Intellio designers.